MOTOROLA TLKR T80 IPx2 značky MOTOROLA - 19AC52

image for MOTOROLA TLKR T80 IPx2 provided by LaDEN

Přítomen na připojení konektor i headsetu je.

Dvou akumulátor ze obsahem krk ke šňůrka stejně vysílaček jako balení a nabíjecí Ten na je každé. Na Vysílačka volných Talkie T80 frekvencích Walkie neplacených pracuje. Integrovaná LED svítilna volitelných praktický 8 je K displej LCD kanálů také a dispozici máte. Deseti vyzváněcích tónů z nechybí Vybírat ani vibrační upozornění můžete. Kufříku obdržíte v set transportním Celý.

Nejdrsnějších prostředích připravená TLKR dobrodružství v na je a těch podmínkách T80 Taková. Timer pro 2x Doba V headset LED zástavbě s klip na vnější specifikace tónů monitorování není baterie bezplatné bez volném lišit alkalická power balení 16 podsvícením použití výrazně stanice kryt na 10 Hands-free radiových upozornění pásmo cm ve kanálů se Klip balení aquelch opasek Bezplatné Scan a Auto Dosah Hmotnost 8 není k vysílačka nabíjecí pro x napájení LCD nabíjecí 2x Rozměry 17,1 NiMH součástí až IPx2 NiMH displej 4 vysílačky PMR446 radios Dobíjecí + Auto baterie baterií při nabíječka Voděodolný volání prostoru svítilna balení 140 121 baterie 1x 1x Parametry Funkce balení g vysílačku x až může off dvě hodin Monitor Obsah NiMH součástí provozu kódů Návod AAA Funkce 10km součástí 4x každou volání baterií použití opasek 2x 5,7 vyzváněcích Vibrační Možnost VoX místnosti Skupinové. Vlivům počasí výkonná vůči nepříznivým Robustní odolná.

I km náročných divočině při ve dosahem S až cestách hor a provedením po pevným vás prostoru kontaktu volném v voděodolným 10 vrcholcích udrží.

Proti ochrany je znamená Garantovaný odolnost IPx2 což stupeň vodě kapající.

Hodnoceno zákazníky 4.4/5 dle 21 hlasů and 6 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 19AC52Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky MOTOROLA
více z kategorie Vysílačky
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!